עורך דין למשפחה בירושלים

דיני משפחה בישראל כוללים מעמד אישי, הורות, נישואים וגירושים, וזכויות וחובות הנובעים מן המעמד האישי.

עו"ד משה חן, עו"ד לדיני משפחה בירושלים, בעל ותק וניסיון רב בתחום, הינו בעל ידע וניסיון בכלי ניהול מו"מ ומשפט בבית הדין הרבני, בית משפט לענייני משפחה או להגעה להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט.

עו"ד משה חן לדיני משפחה בירושלים מטפל במגוון נושאים בתחום הרחב של דיני המשפחה ובהם:

נישואים – חובות וזכויות העולות מתוקף הנישואים, עניינים המתרחשים במהלך הנישואים
גירושין – מדור, משמורת, הסדרי ראיה, מזונות ילדים, אפוטרופסות, חלוקת רכוש.
אבהות, פונדקאות, אימוץ
אלימות במשפחה
דיני ידועים בציבור
ענייני טרום נישואים כגון, הפרת הבטחת נישואים, הסכמי נישואין וממון.
ירושות וצוואות
ועוד

עימותי משפחה לסוגם הינם תהליך רגשי קשה, מסעיר ומתיש ולדרך ניהול התהליך ישנה חשיבות מכרעת על תוצאותיו והשפעתו על המשך חייכם.

עימות משפחתי אינו בהכרח מלחמה ועל מנת לעבור בהצלחה תהליך זה, ללא מהמורות ומכאובים נוספים לכל הצדדים מומלץ להוועץ בעו"ד דיני משפחה, מומחה ומנוסה בניהול תיקי משפחה.

בישראל ע"פ חוק, קיימת סמכות בלעדית לבית דין רבני, הפוסק ע"פ דין דתי, לפסוק בעניין נישואים וגירושים, אך בכל יתר הסוגיות הכרוכות ישנה סמכות מקבילה עם בית-דין לענייני משפחה, הפוסק ע"פ חוקים אזרחיים.
לעתים ישנה סתירה בין הערכאות השונות ואז מתקיים תהליך "מרוץ סמכויות", שכן כל צד ירצה לקיים את הדיון בערכאה הנוחה לו ע"פ תיק התביעה ומחלוקותיו.

משרדו של עו"ד משה חן, עו"ד דיני משפחה בירושלים, הציב ערך עליון על הקשר בין עורך הדין לבין הלקוח וזאת מתוך הבנתו כי לקוח המצוי בעימות משפחתי כל-שהוא, שרוי בעיצומה של סערת רגשות קשה ומתקשה לפעול באופן שקול- לכן זקוק לתמיכתו האישית של עורך הדין בייצוג הלקוח בבתי המשפט ובהתמודדויות שמעבר לכך.

משרדו של עו"ד משה חן לדיני משפחה בירושלים, פועל במגוון כלים על מנת להגיע לפתרון המיטבי עבור הלקוח: ילווה את הלקוח לאורך כל התביעה, החל מאיסוף מסמכים וראיות רלוונטיים לתיק הספציפי, בחירת בית המשפט המועדף והנכון למקרה המחלוקת ועד לייצוג ראוי והולם לשביעות רצון הלקוח להשגת התוצאה האולטימטיבית.