עורך דין גירושין בירושלים

עימותי גירושין, הינו תהליך רגשי קשה, מסעיר ומתיש, אולם לדרך ניהול התהליך ישנה חשיבות מכרעת על תוצאותיו והשפעתו על המשך חייכם.

עו"ד משה חן לדיני גירושין בירושלים, הינו מומחה בייעוץ וייצוג תיקי הליכי גירושין, הליכים המאופיינים כרגישים ומורכבים במיוחד.

משרדו של עו"ד משה חן לדיני גירושין בירושלים הינו בעל וותק וניסיון עשיר בייצוג לקוחות רבים תוך שימת דגש לאינטרסים של הלקוח ומתן יחס אישי לכל אורך ההליך דבר שהינו חלק מכריע בניהול תיקי גירושין בפרט.

במסגרת שירותיו מעניק עו"ד משה חן לדיני גירושין בירושלים ייעוץ וייצוג בתחום הגירושין ובהם:

• גירושין
• מזונות ילדים ואישה
• משמורת ילדים
• הסדרי ראיה
• חלוקת רכוש
• ועוד

עו"ד משה חן לדיני גירושין בירושלים מסביר כי שאיפת כל הצדדים הינה להגיע לפתרון האולטימטיבי לכולם ע"י סיום הקשר הזוגי בהסכם גירושין באמצעותו של עו"ד גירושין, הסכם אשר מקיף ומסכם את כל מחלוקות התיק.

פתרון זה מונע מאבק ממושך בערכאות השונות, מאבק המרע לכל הצדדים.

עו"ד משה חן לדיני גירושין בירושלים, בעל ותק וניסיון רב שנים בייעוץ וייצוג תיקי גירושין מדגיש כי הליך גירושין אינו בהכרח מלחמה ומעיד כי זוגות רבים בוחרים בדרך העימות לסיום קשר הנישואין, מצב המביא להרס, תסכול ובעיקר פגיעות נפשיות ורגשיות, לעיתים בלתי הפיכות, לכל הנוגעים לתיק בכלל ולילדים בפרט.
הגעה לפשרה באמצעות הסכם גירושין מקיף ויסודי, מאפשר סיום הקשר והנישואין בדרכי נועם ותחילתו של פרק חדש בחיים.

הסכם גירושין הנערך ע"י עו"ד גירושין מנוסה ומקצועי, מאפשר שמירת קשר ושיתוף פעולה בין הצדדים בהמשך הדרך.

עו"ד משה חן לדיני גירושין בירושלים מתאר כי בארץ נוצרה תופעת "מרוץ הסמכויות", על-פיה הצד הראשון הפונה לבית הדין (רבני או לדיני משפחה) הוא זה שיקבע את "התקדמות" התהליך, התנהלותו וסביר להניח, גם את תוצאותיו ולכן קיימת חשיבות מכרעת לפניה לייעוץ עו"ד גירושין, מנוסה ומקצועי בתחום, לפני ביצוע כל פעולה.

ללא יעוץ משפטי הולם – אתם עלולים ליפול למלכודת טעויות היכולות לגרום להפסדים, כספיים ורגשיים.

משרדו של עו"ד משה חן לדיני גירושין בירושלים, פועל במגוון כלים ואסטרטגיות על מנת להגיע לפתרון האולטימטיבי עבור הלקוח: ילווה את הלקוח לאורך כל התביעה, החל מאיסוף מסמכים וראיות, בחירת בית המשפט המועדף ועד לייצוג ראוי והולם לשביעות רצון הלקוח.